KURUMSAL
Hakkımızda
Tarihçe
Kalite Politikası
Kalite Belgeleri
 
Hakkımızda

Savema Markalama ve Kodlama Makinaları San. Tic. Ltd. Şti., elektronik, mekanik, yazılım ve makine tasarımını kendi bünyesinde bulundurarak müşterilerimizin isteğine bağlı özel tasarımlar sunabilmektedir. Firmamızın ana hedefi termal transfer yazıcılarda ürün yelpazesini tamamlamaktır. Bu amaçla başlanan çalışmalarda şu anda 32mm, 53mm ve 107mm yazıcılar üretilmektedir. Bununla beraber, traverse yazıcılar, besleme ve taşıyıcılar firmamız tarafından üretilmektedir. Besleme ve taşıyıcı bantlar hem termal transfer yazıcılar ile hem de ink-jet yazıcılar ile birlikte etkin bir şekilde kullanılmaktadır.

Savema Markalama ve Kodlama Makinaları San. Tic. Ltd. Şti., termal yazıcılara odaklı ve bu alanda her türlü yenilik ve gelişmeyi keşfetmeyi hedeflemektedir ve bu amaçla araştırma ve geliştirme çalışmalarına devam etmektedir. 

Savema Markalama ve Kodlama Makinaları San. Tic. Ltd. Şti., yazıcıları ile, paketleme ambalajları üzerine, sabit ve değişken barkodlar, text ve grafikler, gerçek zaman bilgisi, üretim, son kullanım tarihleri, fiyatlar, vardiya bilgileri, kodlar, vb. gibi birçok farklı bilgiler etkin ve ekonomik bir şekilde yazılabilmektedir.